2019

Naše najnovejšie realizácie

Místo realizace: Křížanov, U školy 466-469

******************************************************

Termín realizace: 2019

Rozsah díla: 36 ks lodžií FB01, žárově zinkované zábradlí s výplní z bezpečnostního skla, zateplení obvodové zdi domu.


Miesto realizácie: Ostrava, Resslova 8,10

Pre bytové družstvo Resslova 8,10 v Ostrave sme zrealizovali prístavbu nových lodžií. Celkom vzniklo 36 lodžií, z toho 21 je v miestach, kde doposiaľ žiadne neboli a všetci nájomníci tak získali svoj vlastný vonkajší priestor. Vnútorné priestory lodžií sme zateplili a povrchovo upravili náterom. Bytový dom má žiarivú farbu, je pekný a obyvatelia si môžu užívať pohodu na vlastnej lodžií. Zasklenie lodžie už prebiehalo mimo našej zákazky a prinesie ľuďom využitie vonkajšieho priestoru v priebehu celého roka.

Termín realizace: 2019

Rozsah diela: 36 ks lodžií FB02, žiarovo zinkované zábradlie s výplňou mliečne sklo, zateplenie vnútrorných priestorov lodžií, povrchová úprava.


Místo realizace: Mikulov, ulice Vinařská

V krásném jihomoravském městě Mikulov jsme v roce 2019 provedli přístavbu nových lodžií na malém panelovém domě, který je umístěn v prostředí vzrostlé zeleně. Dům získal 30 ks lodžií obdélníkového tvaru, jejichž plocha je opravdovým zvětšením obytného prostoru každého bytu.

Termín realizace: 2019

Rozsah díla: 30 ks nových lodžií s betonovým zábradlím.


Místo realizace: Strážnice, Smetanova 1185

Menší bytový dům na jižní Moravě ve Strážnici měl malinké balkonky a novou přístavbou lodžií vznikl krásný a moderní dům. Lodžie byly přistaveny i v přízemním podlaží, kde dosud nebyly ani malé balkony.  Mléčné sklo na zábralí působí vzdušně, poskytuje dostatek světla na lodžii a také potřebnou míru soukromí pro obyvatele. Majitelům bytů se viditelně zvýšila kvalita bydlení, velmi povedená realizace.

Termín realizace: 2019

Rozsah prací: nové lodžie 18 ks se zábradlím z bezpečnostního skla.

Původní stav domu


Místo realizace: Slovenská republika, Dubnica nad Váhom, ulice Pod Hájom 27

Vysoký panelový dům ve slovenské Dubnici nad Váhom prošel částečnou rekonstrukcí a z šedého domu se stal do okolí zářící panelák, který má nové lodžie a novou fasádu, která byla natřena. Stávající lodžie byly zvětšeny a po zasklení z nich vznikl nádherný prostor, který najde využití po celý rok.

Termín realizace: 2019

Rozsah prací: nové lodžie se zkosenými rohy - 32 ks s betonovým zábradlím.

Panelový dům před opravou.


 Místo realizace: Břeclav, ulice Gagarinova

Menší cihlový bytový dům v Břeclavi má nové lodžie s obdélníkovým tvarem a zábradlím z bezpečnostního skla s mléčnou výplní. Přístavbou lodžií získali vlastní venkovní prostor i byty v přízemí, které doposud neměly ani balkon. Dům se časem určitě dočká i zateplení a nové fasády, zatím si obyvatelé mohou užívat lodžiovou pohodu.

Termín realizace: 2019

Rozsah prací:  nové lodžie - 27 ks s žárově zinkovaným zábradlím s výplní z bezpečnostního skla.

Původní stav bytového domu.

Zajímají vás naše další reference?