7/2022

Nové projekty z posledních týdnů a měsíců:

Trenčianské Teplice - velký bytový dům, který bude mít nové lodžie, a to hned 108 ks! Realizace úspěšně probíhá, fotky finálního stavu přineseme v nejbližší době.
Bánovce nad Bebravou - bytový dům, který bude mít místo starých balkonů nové lodžie - 56 ks. Fotky z průběhu realizaci si můžete prohlédnout, Finální stav přineseme co nejdříve.

1/2021

Realizácia v Nemšové je u konca. Dom na ulici Družstevná 21 dostal nové lodžie a prešiel celkovou revitalizáciou. Velmi pekné!


2/2020

Začali sme s novou realizáciou v Prahe. Jedná sa o koncový bytový dom veľkého komplexu, ktorý postupne prechádza revitalizáciou a niekoľko domov realizuje aj prístavbu nových lodžií. Na tomto komplexe sme už v roku 2016 pristavili nové lodžie v šírke 6 m a v tomto roku je na rade podobná realizácia – prístavba 6 metrových lodžií, zväčšenie stávajúcich lodžií a zateplenie obvodového plášťu. Celá zákazka je náročná, ale zaujímavá a hlavne prinesie ľuďom v dome naozaj luxusný vonkajší priestor a príjemné bývanie!


10/2019

Na bytových domoch v Lošticích rastú lodžie

V Lošticích v Olomouckom kraji pristavujeme na 5 menších bytových domoch nové lodžie obdĺžnikového tvaru so skosenými rohmi. Zábradlie lodžie je betónové. Zákazka prebieha príjemne a rýchlo k úspešnému ukončeniu. Obyvatelia domov budú mať pri svojich bytoch priestranné lodžie a ich byty nadobudnú novú kvalitu užívania. Farby náterov betónových dielcov boli vybrané citlivo, tak  aby všetkých päť domov tvorilo príjemne pôsobiaci celok. O výsledku Vás budeme informovať v najbližších týždňoch v referenciách.


9/2019

Proměna panelového domu ve Znojmě

Ve Znojmě je velké sídliště, které se postupně revitalizuje a domy dostávají novou tvář. Na ulice Sokolovská byl vysoký panelový dům v původním stavu a jeho oprava začala na jaře 2019. Dům byl zateplen, střecha byla opravena a místo starých balkonů byly zavěšeny nové balkony. Krásná proměna šedivého káčete v krasavce. Bydlení bude komfortnější a přinese ekonomické úspory.


8/2019

v Ostravě rostou nové lodžie

V Ostravě na ulici Resslova právě provádíme výměnu starých balkonů za betonové lodžie a přistavujeme nové lodžie k bytům, které doposud žádné balkony neměly. Celkově se jedná o 36 lodžií obdélníkového tvaru podesty, zábradlí bude mít skleněnou, bezpečnostní výplň z mléčného skla. Realizace úspěšně probíhá a posouvá se vpřed, již za pár týdnů budou nájemníci užívat svůj nový prostor k bydlení. Přejeme jim krásný podzim a o výsledku této zakázky Vás budeme informovat. 


7/2019

Nové lodžie v Bojkovicích

V Bojkovicích, které leží ve východní části Jižní Moravy nedaleko hranic se Slovenskem, jsme na dvou menších bytových domech přistavěli nové lodžie. Bojkovice jsou naše oblíbená lokalita, realizovali jsme zde už několik povedených zakázek. Domy na ulici Čtvrť 1.Máje zatím vyměnily staré balkony za nové, prostorné lodžie, ale v následujících letech jistě doplní zateplení obvodového pláště a bydlení se ještě více zkvalitní. 


7/2019

Revitalizace panelového domu na brněnském sídlišti Vinohrady

Na Bzenecké ulici v Brně - sídliště Vinohrady, jsme se podíleli na celkové revitalizaci již několikátého panelového domu. Výsledkem je krásný bytový dům s novými lodžiemi, které mají netypický trojúhelníkový tvar a majitelů bytů tak získali další prostor navíc. Podívejte se na nový vzhled domu.


6/2019

Dokončení zakázky přístavby lodžií v Brně-Líšni

V Brně na ulici Konrádova (sídliště Líšeň) se po dlouhé přípravě realizace podařilo na panelovém bytovém domě provést přístavbu lodžií k bytům, které doposud žádný balkon ani lodžie neměly. Panelákové byty rázem získaly na atraktivitě, kvalita bydlení se zlepšila a nemovitost stoupla na ceně. Děkujeme za spolupráci a přejeme příjemné užívání prostoru lodžií.


6/2019-7/2019

Výměna starých a nevyhovujících balkonů v Uherském Brodě

Bytový dům v Uherském Brodu na ulici Hlavní, dostal nové lodžie a novou fasádu. Velmi pěkná a povedená realizace, výsledek několikaměsíční práce je vidět a nájemníci mohou užívat prostoru lodžií, které nahradily malinké balkony.


5/2019

Dokončení bytového domu na Sídlišti Maxe Švabinského, Kyjov

V Kyjově jsme v květnu 2019 dokončili zakázku revitalizace a přístavby nových lodžií na bytovém domě na Sídlišti Maxe Švabinského.