2019

Nahlédněte do našich nejnovějších realizací


Místo realizace: Veselí nad Moravou, Lány 1183-1185

Menší bytový dům v moravském městě Veselí nad Moravou a výměna zastaralých balkonů za nové lodžie. Obyvatelům bytu se výměnou naskytl příjemný venkovní prostor, svislé paravany mezi lodžiemi zajistí soukromí a přitom nezabrání světlu - stejně tak výplň zábradlí z mléčného bezpečnostního skla. Dům byl kompletně zateplen, zdařilá revitalizace!

Termín realizace: 2019

Rozsah díla: 18 ks lodžií FB02, žárově zinkované zábradlí s výplní z bezpečnostního skla, paravany mezi lodžiemi.


Místo realizace: Brno, Konrádova 4

Vysoký panelový dům v brněnské části Líšeň, na ulici Konrádova, měl několik bytů naprosto bez lodžií. Přístavbou 14 ks lodžií dům získal z každé strany domu jeden sloupec lodžií, sloupce se liší svojí šířkou. Vlastní venkovní prostor mají nyní všechny byty v domě. Velká část lodžií bude i zasklena a nabídne tak místo k celoročnímu užívání.

Termín realizace: 2019

Rozsah díla: 14 ks lodžií FB02, dvě různé šířky lodžií, žárově zinkované zábradlí s výplní z bezpečnostního skla.


Místo realizace: Křížanov, U školy 466-469

Na Vysočině v městě Křižanov jsme v roce 2019 realizovali celou rekonstrukci bytového domu, který se skládá ze čtyř samostatných vchodů. Dům byl kompletně zateplen a staré balkony byly vyměněny za nové lodžie se zábradlím se skleněnou výplní. Lodžie mají zkosenou podestu, velmi dobře se hodí k tomuto typu domu a celek působí příjemně a citlivě.

Termín realizace: 2019

Rozsah díla: 36 ks lodžií FB01, žárově zinkované zábradlí s výplní z bezpečnostního skla, zateplení obvodové zdi domu.


Místo realizace: Ostrava, Resslova 8,10

Pro bytové družstvo Resslova 8,10 v Ostravě jsme realizovali přístavbu nových lodžií. Celkem vzniklo 36 lodžií, z nichž 21 je v místech, kde doposud žádné nebyly a všichni nájemníci tak získali svůj vlastní venkovní prostor. Vnitřní prostory lodžií jsme zateplili a povrchově upravili nátěrem. Bytový dům má zářivou barvu, je pěkný a obyvatelé si mohou užívat pohodu na vlastní lodžii. Zasklení lodžií již probíhalo mimo naši zakázku a přinese lidem užitnost venkovního prostoru během celého roku.

Termín realizace: 2019

Rozsah díla: 36 ks lodžií FB02, žárově zinkované zábradlí s výplní z mléčného bezpečnostního skla, zateplení vnitřních prostor lodžií, povrchová úprava


Místo realizace: Třinec, Dukelská 692-693

Revitalizace bytového domu v Třinci, na ulici Dukelská. Podíleli jsme se výměnou starých balkonů za nové lodžie, celkem jsme namontovali 40 lodžií, z toho 30 ks v šířce 3,6 m a 10 ks v šířce 2,4 m. Zábradlí lodžií je hliníkové, s povrchovou úpravou Komaxit a s výplní z bezpečnostního skla.

Termín realizace: 2019

Rozsah díla: 30 ks lodžií FB02, šířka 3,6 m; 10 ks lodžií FB02 , šířka 2,4 m, hliníkové zábradlí AluPro s výplní z bezpečnostního skla.

původní stav bytového domu


Místo realizace: Mikulov, ulice Vinařská

V krásném jihomoravském městě Mikulov jsme v roce 2019 provedli přístavbu nových lodžií na malém panelovém domě, který je umístěn v prostředí vzrostlé zeleně. Dům získal 30 ks lodžií obdélníkového tvaru, jejichž plocha je opravdovým zvětšením obytného prostoru každého bytu.

Termín realizace: 2019

Rozsah díla: 30 ks nových lodžií s betonovým zábradlím.


Místo realizace: Strážnice, Smetanova 1185

Menší bytový dům na jižní Moravě ve Strážnici měl malinké balkonky a novou přístavbou lodžií vznikl krásný a moderní dům. Lodžie byly přistaveny i v přízemním podlaží, kde dosud nebyly ani malé balkony.  Mléčné sklo na zábralí působí vzdušně, poskytuje dostatek světla na lodžii a také potřebnou míru soukromí pro obyvatele. Majitelům bytů se viditelně zvýšila kvalita bydlení, velmi povedená realizace.

Termín realizace: 2019

Rozsah prací: nové lodžie 18 ks se zábradlím z bezpečnostního skla.

Původní stav domu


Místo realizace: Slovenská republika, Dubnica nad Váhom, ulice Pod Hájom 27

Vysoký panelový dům ve slovenské Dubnici nad Váhom prošel částečnou rekonstrukcí a z šedého domu se stal do okolí zářící panelák, který má nové lodžie a novou fasádu, která byla natřena. Stávající lodžie byly zvětšeny a po zasklení z nich vznikl nádherný prostor, který najde využití po celý rok.

Termín realizace: 2019

Rozsah prací: nové lodžie se zkosenými rohy - 32 ks s betonovým zábradlím.

Panelový dům před opravou.


 Místo realizace: Břeclav, ulice Gagarinova

Menší cihlový bytový dům v Břeclavi má nové lodžie s obdélníkovým tvarem a zábradlím z bezpečnostního skla s mléčnou výplní. Přístavbou lodžií získali vlastní venkovní prostor i byty v přízemí, které doposud neměly ani balkon. Dům se časem určitě dočká i zateplení a nové fasády, zatím si obyvatelé mohou užívat lodžiovou pohodu.

Termín realizace: 2019

Rozsah prací:  nové lodžie - 27 ks s žárově zinkovaným zábradlím s výplní z bezpečnostního skla.

Původní stav bytového domu.

Zajímají vás naše další reference?