My sme FB LODŽIE s.r.o.

Aké služby poskytujeme

Sme česká firma, už 20 rokov sa venujeme práci, ktorej rozumieme a ktorá nás baví. Revitalizujeme bytovú výstavbu, vyrábame a montujeme lodžie a máme vlastný systém zábradlí. Spoliehame sa na skúsenosti v obore a k stavbám pristupujeme tak, ako by sme v nich mali sami žiť.  Budeme Vás sprevádzať stavbou od počiatočného zámeru, cez projekt, vybavením potrebných povolení a samotnou realizáciou ukončenou kolaudáciou a uvedením do užívania. Verte, že každý dom má svoj príbeh a každý môže byť originál.

Výstavba nových a zvetšenie stávajúcich lodžií.

Výroba ocelových a hliníkových zábradlí na lodžie.

Revitalizácie bytových domov.

Aktuality


5/2022

Bytový dům v Dubnici nad Váhom, ulica Pod hájom 963 má nové lodžie, zasklenie, zeteplenú strechu.


1/2022

Bánovce nad Bebravou, Družstevná 2,4 - tento bytový dům bude mít nové lodžie, které nahradí staré balkony a užitná plocha bytů se zvětší.

Lipany, Štúrova 17 - bytový dům projde proměnou, staré balkony budou nahrazeny novými lodžiemi.

Handlová, Údernická 317 - fotografie ukazuje průběh přístavby nových lodžií na menším bytovém domě.

Nové Mesto nad Váhom,  SNP 10 - probíhá rekonstrukce bytového domu a přístavba nových lodžií.


9/2021   

Nové realizácie v Martine a v Dubnici nad Váhom

Domy v "novém kabátě" a s novými lodžiemi! V Martine, na ulici Záborského 10  a v Dubnici nad Váhom, na ulici Pod Hájom jsou bytové domy, které prošly celkovou změnou. Podívejte se na fotografie a pokud Vás zajímají další informace ohledně těchto realizacií, najdete je v referenciách.


1/2021 ... a už sa to dochystalo!!!!!

Dom je hotový a je opravdu velmi pekný!

10/2019   

V Nemšovej sa to chystá...

Chystáme další realizaci na Slovensku. I tento dům bude brzy proměněn a zbaví se starých balkonů. Počkejte si na fotografie z průběhu rekonstrukce a přístavby nových lodžií. Dům získá 12 nových lodžií s hliníkovým zábradlím, bude to paráda! A kde se to všechno odehraje? V Nemšové, na ulici Družstevná.


8/2020

Bytový dom v Ilavě už v plnej paráde slúži svojom obyvatelom. Velmi pekná realizácia! 

4/2020

Bytový dům v Ilavě se mění na moderní bydlení.

Ilava, ulica Medňanska je ďalšia adresa, kde vyrastú na bytovom dome nové lodžie. Prinášame niekoľko fotografií z realizácie a finálnu podobu domu po rekonštrukcii – vizualizácia vzhľadu domu, ktorú máme k dispozícií, aby si investor dokázal predstaviť, ako sa rekonštrukciou starý dom premení na moderné bývanie.

Vizualizace bytového domu - vzhĺad po rekonštrukcii a prístavbe nových lodžií. Vizualizácia slouží investorovi pre predstavu podoby konečného stavu budovy. 


Jedna z realizací v roce 2019 - rekonstrukce bytového domu v Křižanově ( zateplení pláště, nové lodžie ).

Přístavba lodžií na bytovém domě v Ostravě, realizace v roce 2019.


10/2019

V Nemšovej sa to chystá...

Chystáme další realizaci na Slovensku. I tento dům bude brzy proměněn a zbaví se starých balkonů. Počkejte si na fotografie z průběhu rekonstrukce a přístavby nových lodžií. Dům získá 12 nových lodžií s hliníkovým zábradlím, bude to paráda! A kde se to všechno odehraje? V Nemšové, na ulici Družstevná.


9/2019

Proměna panelového domu ve Znojmě

Ve Znojmě je velké sídliště, které se postupně revitalizuje a domy dostávají novou tvář. Na ulice Sokolovská byl vysoký panelový dům v původním stavu a jeho oprava začala na jaře 2019. Dům byl zateplen, střecha byla opravena a místo starých balkonů byly zavěšeny nové balkony. Krásná proměna šedivého káčete v krasavce. Bydlení bude komfortnější a přinese ekonomické úspory.


8/2019

Nové lodžie v Ostravě

V Ostravě na ulici Resslova právě provádíme výměnu starých balkonů za betonové lodžie a přistavujeme nové lodžie k bytům, které doposud žádné balkony neměly. Celkově se jedná o 36 lodžií obdélníkového tvaru podesty, zábradlí bude mít skleněnou, bezpečnostní výplň z mléčného skla. Realizace úspěšně probíhá a posouvá se vpřed, již za pár týdnů budou nájemníci užívat svůj nový prostor k bydlení. Přejeme jim krásný podzim a o výsledku této zakázky Vás budeme informovat. 

Navštivte nás

Klikněte zde, pokud chcete navigovat přímo k nám