2017


Místo realizace: Praha, Milánská 418,419

Zakázka realizace přístavby nových lodžií na panelovém domě v Praze, na Milánské 418,419 pro nás byla velkou výzvou. Jednalo se o přístavbu lodžií o šířce 6 m, protože tento rozpon panelů je typický právě pro pražská sídliště. Na Milánské ulici doposud na panelovém domě žádné balkony ani lodžie neměli, přístavba se tedy uskutečnila na jižní straně domu, směrem do parku. Dům prošel celkovou revitalizací a nyní si majitelé bytů užívají opravdu velký a luxusní venkovní prostor o hloubce 1,20 m a šířce 6 m. Velmi zdařilé!

Termín realizace: 2017

Rozsah díla: nové lodžie FB02 s rozponem 6 m, zateplení obvodového pláště budovy, částečná výměna oken - 42 ks


Místo realizace: Třebíč, Energetiků 988

Na ulici Energetiků v Třebíči jsme se podíleli na výměně balkonů za lodžie, přistavěli jsme dva dvojloupce obdélníkových lodžií s mléčným, bezpečnostním sklem. Kopcovitý terén třebíčského sídliště byla velká výzva pro jeřábníky, ale vše se zvládlo a výsledek si můžete prohlédnout na fotografiích.

Termín realizace: 2017

Rozsah díla: nové lodžie FB02 s mléčným, bezpečnostním sklem - 30 ks


Místo realizace: Blansko, Chelčického 1180

Cihlový bytový dům v Blansku vyměnil staré balkony za nové lodžie FB01, které mají zkosené rohy a dům prošel celkově revitalizací. Celkem jsme namontovali 18 ks lodžií s mléčným, bezpečnostním sklem, opravili jsem půdní prostory včetně zateplení, vyměnili střešní krytinu a proběhla sanace spodní části celé budovy. Někteří majitelé bytů si lodžii nechali zasklít a získali tak celoročně obyvatelnou plochu navíc.

Termín realizace: 2017

Rozsah díla: 18 ks nových lodžií se skleněným zábradlím, opravy domu (střecha, půdní prostory, sanace spodní části domu).

Zajímají vás další naše reference?