2015 a starší

Místo realizace: Olomouc, Mozartova 28-32

V husté zástavbě bytových domů v Olomouci, na ulici Mozartova, jsme realizovali výměnu 24 ks starých balkonů za nové lodžie. Nájemníci si užívají svého venkovního prostoru s výhledem do zeleně mezi bytovými domy a jejich nemovitost zvýšila svoji hodnotu. Lodžie jsou s obdélníkovou podestou se zkosenými rohy a mají zábradlí ekonom, což jsou kovové tyčky.

Termín realizace: 2016

Rozsah díla: nové lodžie FB01 s ocelovým zábradlím typu ekonom - 24 ks


Místo realizace: Náměšť nad Oslavou, Zborovská 931-937

Čtyřpodlažní panelový dům v Náměšti nad Oslavou prošel rekonstrukcí a stávající balkony byly vyměněny za nové lodžie obdélníkového tvaru se zkosenými rohy. Celkem jsme realizovali 44 ks nových lodžií a protiplísňový nátěr celé fasády domu.

Termín realizace: 2015

Rozsah díla: nové lodžie FB01 se skleněným zábradlím - 44 ks


Místo realizace: Brno, Hoblíkova 30-32

Na rohu brněnských ulic Hoblíkova a Ryšánkova je velký bytový dům, který v roce 2015 prošel celkovou rekonstrukcí a hlavně se majitelé bytů dočkali opravdových lodžií místo ohrádek, které měly u svých bytů. Přístavba lodžií ve dvorním traktu domu byla komplikovaná a jeřáb se podařilo na dvůr dostat díky velké souhře několika lidí. Nicméně výsledek je úžasný, prostorné lodžie s matným, bezpečnostním sklem jsou opravdovým prostorem k užívání.

Termín realizace: 2015

Rozsah díla: nové lodžie FB02 se skleněným zábradlím - 51 ks

Místo realizace: Třinec, Dukelská 684-687

Třinec je jedna z našich oblíbených destinací a pyšníme se tam už velkým množstvím realizovaných lodžií. Třinec naše lodžie miluje a my zase rádi jezdíme stavět do Třince! Velký bytový dům na ulici Dukelské vyměnil 80 starých balkonů za prostorné lodžie s betonovým zábradlím a nebál se to zábradlí natřít na růžovo. Kombinace s šedou barvou dotvořila celý ráz domu a byla z toho první cena v kategorii "Obnova fasád stávajících objektů a veřejných prostranství".  

Termín realizace: 2015

Rozsah díla: nové lodžie FB01 s betonovým zábradlím - 80 ks

Zajímají vás další naše reference?