2015 a starší


Místo realizace: Brno, Ječná 34

V brněnských Medlánkách jsme opravili menší bytový dům, který je posazen v prostředí staršího sídliště s bohatou zelení. Z přední strany domu jsme staré balkony vyměnili za nové lodžie, které jsou velmi elegantní, vzdušné a prostorné. Ze zadní strany došlo k opravě stávajících balkonů ( 8 ks). Dům byl celkově zateplen, byla vyměněna okna a provedeno zateplení střechy i stropu suterénu. Na tuto velmi pěknou realizaci z roku 2015 jsme pyšní, dům je krásný a nadčasový.

Termín realizace: 2015

Rozsah díla: nové lodžie FB02 se skleněným zábradlím z mléčného skla - 12 ks, rekonstrukce stávajících balkonů, zateplení obvodového pláště, střechy a suterénu, výměna oken, nový okapový chodník.


Místo realizace: Praha, Frýdecká 441

Pražský panelový dům na Frýdecké ulici měl 24 původních, vetknutých lodžií, které jsme prodloužili a zvětšíli tak jejich užitnou plochu. Na dalších dvou stranách bytového domu jsme přistavěli po dvou sloupcích nových lodžií. Krásná realizace, která přinesla obyvatelům domu větší komfort, větší prostor a zvýšení hodnoty bytu.

Termín realizace: 2015

Rozsah díla: nové lodžie FB01 se skleněným zábradlím - 48 ks,        prodloužení stávajících lodžií FB01 se skleněným zábradlím - 24 ks


Místo realizace: České Budějovice, V. Volfa 43

Další z řady panelových domů v Českých Budějovicích prošel v roce 2013 revitalizací a bytové jednotky dostaly nové lodžie u místností, kde dříve žádné nebyly. Přistavěli jsme 16 lodžií, mají obdélníkovou podestu se zkosenými rohy a zábradlí ze zabarveného bezpečnostního skla.

Termín realizace: 2013

Rozsah díla: nové lodžie FB01 se skleněným zábradlím - 16 ks


Místo realizace: České Budějovice, M.Chlaina 12

Prohlédněte si novou tvář panelového domu v Českých Budějovicích. Pestrá fasáda byla hitem revitalizací doby po roce 2000. Nové lodžie mají tvar obdélníku se zkosenými rohy a zábradlí z bronzového bezpečnostního skla.

Termín realizace: 2011

Rozsah díla: nové lodžie FB01 se skleněným zábradlím - 32 ks


Místo realizace: Náměšť nad Oslavou, Zborovská 931-937

Čtyřpodlažní panelový dům v Náměšti nad Oslavou prošel rekonstrukcí a stávající balkony byly vyměněny za nové lodžie obdélníkového tvaru se zkosenými rohy. Celkem jsme realizovali 44 ks nových lodžií a protiplísňový nátěr celé fasády domu.

Termín realizace: 2015

Rozsah díla: nové lodžie FB01 se skleněným zábradlím - 44 ks


Místo realizace: Brno, Hoblíkova 30-32

Na rohu brněnských ulic Hoblíkova a Ryšánkova je velký bytový dům, který v roce 2015 prošel celkovou rekonstrukcí a hlavně se majitelé bytů dočkali opravdových lodžií místo ohrádek, které měly u svých bytů. Přístavba lodžií ve dvorním traktu domu byla komplikovaná a jeřáb se podařilo na dvůr dostat díky velké souhře několika lidí. Nicméně výsledek je úžasný, prostorné lodžie s matným, bezpečnostním sklem jsou opravdovým prostorem k užívání.

Termín realizace: 2015

Rozsah díla: nové lodžie FB02 se skleněným zábradlím - 51 ks

Místo realizace: Třinec, Dukelská 684-687

Třinec je jedna z našich oblíbených destinací a pyšníme se tam už velkým množstvím realizovaných lodžií. Třinec naše lodžie miluje a my zase rádi jezdíme stavět do Třince! Velký bytový dům na ulici Dukelské vyměnil 80 starých balkonů za prostorné lodžie s betonovým zábradlím a nebál se to zábradlí natřít na růžovo. Kombinace s šedou barvou dotvořila celý ráz domu a byla z toho první cena v kategorii "Obnova fasád stávajících objektů a veřejných prostranství".  

Termín realizace: 2015

Rozsah díla: nové lodžie FB01 s betonovým zábradlím - 80 ks

Zajímají vás další naše reference?