2/2024

Ostrava, Nálepkova ulice a nové lodžie na bytovém domě, kde byly původně malé balkony. Oprava celého domu a přístavba lodžií se zdařila a zasklené lodžie poskytnou další obytnou místnost po větší část roku.


12/2023

V Blansku, na ulici Erbenova, vyměnili původní malé balkony za prostorné lodžie. Zábradlí s výplní z mléčného skla propouští dostatek světla a zároveň nabízí soukromí.


9/2023

Bytový dům v Dolním Kubíně (Slovensko) dostal nové hliníkové zábradlí na stávající lodžie.  Výplň zábradlí je z bezpečnostního, mléčného skla.

12/2023

Uherský Brod, ulice Okružní 1525 - bytový dům, který neměl žádné balkony, nechal přistavět prostorné lodžie. 


9/2023

V Ivančicích na jižní Moravě vyměnil panelový dům staré balkony za prostorné lodžie.


8/2023

Třinec, ulice Dukelská - původní balkony na bytovém domě budou nahrazeny novými lodžiemi.

Je hotovo! Krásný bytový dům na Dukelské v Třinci.

Staré balkony jsou pryč a nové lodžie už se rýsují!


7/2023

Karviná, Olomouc

Velký bytový dům Karviná, Ve svahu 789-792

Cihlový bytový dům Olomouc, Mozartova 63-67


4/2023

Slovácko a bytové domy s novými lodžiemi. Tož tam se dobře daří:-) !!!

Bytový dům v Uherském Brodu, ulice Okružní 1547. 

Bytový dům v Uherském Brodu, ulice Okružní 1544.

Bytový dům v Bojkovicích, Fučíkova čtvrť 592-593.

Bytový dům v Bojkovicích, Čtvrť 1.Máje 706-707.


10/2022

Naše realizace na Slovensku.

Bánovce nad Bebravou, Družstevná 2,4 - 56 nových lodžií.

Trenčianské Teplice, SNP 39-44 - 108 nových lodžií

Handlová, Údernická 317 - 8 nových lodžií

Uhrovec, Kpt. Nálepku 32 - probíhá přístavba nových lodžií


5/2022

Uherský Brod, Olšava 2213 + Olšava 224 - panelové domy před začátkem přístavby lodžií a jejich vzhled po dokončení realizace.


2/2022  Velké Meziříčí, ulice Poštovní. Bytový dům prošel revitalizací, místo původních balkonů má nové lodžie, které mají obdélníkový tvar a mají hliníkové zábradlí s výplní z bezpečnostního skla. Hliník je bezúdržbový, nadčasový a bude sloužit velmi dlouho.


1/2022     Ivančice - město na jihozápad od Brna - a krásný bytový dům na ulici Okružní, který se skládá se tří samostatných vchodů. Byly zde odbourány staré balkony a nahradily je nové lodžie. Dům byl celkově revitalizován a nabízí příjemné a klidné bydlení v zeleni.


9/2020

Pokračujeme v realizaci přístavby nových lodžií a revitalizace obvodového pláště bytového domu v Židlochovicích, na ulici Masarykova. Strana domu, kde nové lodžie nahradily staré balkony, už svítí novotou a čeká na montáž zábradlí z bezpečnostního skla. Na druhé straně se ještě pracuje. Podívejte se na fotografie.

1/2021

A zde je vzhled nově revitalizovaného domu s novými lodžiemi.


8/2020

Veselí nad Moravou má na ulici Masarykova bytový dům s novými lodžiemi - příjemný venkovní prostor se skleněným zábradlím. Nové lodžie nahradily dosluhující balkony.

6/2020

V Bojkovicích na Slovácku máme další realizaci přístavby lodžií na menším bytovém domě. Fasáda dostala nový nátěr a vše krásně barevně ladí.


5/2020

V Praze pokračujeme na náročnější, ale krásné realizaci revitalizace panelového domu na Milánské 420. Podívejte se na fotky z dalšího pokračování. Fasáda svítí, lodžie už stojí!

2/2020

Začali jsme s novou realizací v Praze. Jedná se o koncový bytový dům velkého komplexu, který postupně prochází revitalizací a několik domů provádí i přístavbu nových lodžií. Na tomto komplexu jsme již v roce 2016 přistavěli nové lodžie v šířce 6 m a v tomto roce je na řadě podobná realizace - přístavba 6ti metrových lodžií, zvětšení stávajících lodžií a zateplení obvodového pláště. Celá zakázka je náročná, ale zajímavá a hlavně přinese lidem v domě opravdu luxusní vlastní venkovní prostor a příjemné bydlení!


12/2019

Střípky z našich realizovaných zakázek roku 2019

Podívejte se na několik povedených realizací, které proběhly v roce 2019. Více informací najdete ve složce Reference.

Bytový dům, Slovensko - Partizánske, 18 ks nových lodžií.

Bytový dům v Ostravě, ulice Resslova 8, 10. 36 ks nových lodžií.

Revitalizace bytového domu ve Znojmě, Sokolovská 3.

Bytový dům v Bojkovicích, Čtvrť 1.Máje 716.


10/2019

Na bytových domech v Lošticích rostou lodžie

V Lošticích v Olomouckém kraji přistavujeme na 5 menších bytových domů nové lodžie obdélníkového tvaru se zkosenými rohy. Zábradlí lodžií je betonové. Zakázka probíhá příjemně a rychle k úspěšnému ukončení. Obyvatelé domu budou mít u svých bytů prostorné lodžie a jejich byty nabídnou novou kvalitu užívání. Barvy nátěru betonových dílců byly vybrány citlivě, tak aby všech pět domů tvořilo příjemně působící celek. O výsledku Vás budeme informovat v nejbližších týdnech v referencích.


9/2019

Třinec a další bytový dům s našimi lodžiemi

Na ulici Dukelská jsme realizovali už druhý dům a zase se to opravdu povedlo! Bytový dům dostal nové lodžie, které jsou z obou stran, některé sloupce sloupce jsou užší, ale vyšli jsme vstříc zákazníkovi a výsledek je skvělý. V zadání zakázky bylo provedení zábradlí lodžií v hliníku. V naší nabídce je kvalitní a náš vlastní, certifikovaný systém hliníkového zábradlí, zábradlí jsme namontovali se vší parádou, podívejte se na snímky v referencích 2019


9/2019

Proměna panelového domu ve Znojmě

Ve Znojmě je velké sídliště, které se postupně revitalizuje a domy dostávají novou tvář. Na ulice Sokolovská byl vysoký panelový dům v původním stavu a jeho oprava začala na jaře 2019. Dům byl zateplen, střecha byla opravena a místo starých balkonů byly zavěšeny nové balkony. Krásná proměna šedivého káčete v krasavce. Bydlení bude komfortnější a přinese ekonomické úspory.


8/2019

v Ostravě rostou nové lodžie

V Ostravě na ulici Resslova právě provádíme výměnu starých balkonů za betonové lodžie a přistavujeme nové lodžie k bytům, které doposud žádné balkony neměly. Celkově se jedná o 36 lodžií obdélníkového tvaru podesty, zábradlí bude mít skleněnou, bezpečnostní výplň z mléčného skla. Realizace úspěšně probíhá a posouvá se vpřed, již za pár týdnů budou nájemníci užívat svůj nový prostor k bydlení. Přejeme jim krásný podzim a o výsledku této zakázky Vás budeme informovat. 


7/2019

Nové lodžie v Bojkovicích

V Bojkovicích, které leží ve východní části Jižní Moravy nedaleko hranic se Slovenskem, jsme na dvou menších bytových domech přistavěli nové lodžie. Bojkovice jsou naše oblíbená lokalita, realizovali jsme zde už několik povedených zakázek. Domy na ulici Čtvrť 1.Máje zatím vyměnily staré balkony za nové, prostorné lodžie, ale v následujících letech jistě doplní zateplení obvodového pláště a bydlení se ještě více zkvalitní. 


7/2019

Revitalizace panelového domu na brněnském sídlišti Vinohrady

Na Bzenecké ulici v Brně - sídliště Vinohrady, jsme se podíleli na celkové revitalizaci již několikátého panelového domu. Výsledkem je krásný bytový dům s novými lodžiemi, které mají netypický trojúhelníkový tvar a majitelů bytů tak získali další prostor navíc. Podívejte se na nový vzhled domu.


6/2019

Dokončení zakázky přístavby lodžií v Brně-Líšni

V Brně na ulici Konrádova (sídliště Líšeň) se po dlouhé přípravě realizace podařilo na panelovém bytovém domě provést přístavbu lodžií k bytům, které doposud žádný balkon ani lodžie neměly. Panelákové byty rázem získaly na atraktivitě, kvalita bydlení se zlepšila a nemovitost stoupla na ceně. Děkujeme za spolupráci a přejeme příjemné užívání prostoru lodžií.


6/2019-7/2019

Výměna starých a nevyhovujících balkonů v Uherském Brodě

Bytový dům v Uherském Brodu na ulici Hlavní, dostal nové lodžie a novou fasádu. Velmi pěkná a povedená realizace, výsledek několikaměsíční práce je vidět a nájemníci mohou užívat prostoru lodžií, které nahradily malinké balkony.


5/2019

Dokončení bytového domu na Sídlišti Maxe Švabinského, Kyjov

V Kyjově jsme v květnu 2019 dokončili zakázku revitalizace a přístavby nových lodžií na bytovém domě na Sídlišti Maxe Švabinského.


SOUTĚŽ STAVBA ROKU 2016 V TŘINCI ZNÁ SVÉ VÍTĚZE

Stavba Dukelská 684-687, Třinec obsadila první místo v kategorii Obnova fasád stávajících objektů a veřejných prostranství.

Chcete od nás dostávat pravidelně novinky?