2018

Místo realizace: Uherské Hradiště, Louky 477

V Uherském Hradišti se na panelovém domě rozhodli začít s rekonstrukcí a první přišly na řadu nové lodžie, které nahradily staré závěsné balkony. Lodžie mají betonové zábradlí a dostaly červený nátěr. Fasáda domu bude řešena následně a jistě barevně dokreslí nové lodžie.

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: Nové lodžie FB02 s betonovým zábradlím - 48 ks 


Místo realizace: Brno, Poznaňská 11

Na brněnském sídlišti v Žabovřeskách je velké množství menšich bytových domů, které mají lodžie ze dvou stran domu. Původní lodžie jsou poměrně malé a dosluhuje u nich zábradlí. Při revitalizaci domu na Poznaňské 11 se rozhodli původní lodžie odbourat a nahradit je novými, prostornými s moderním a nadčasovým zábradlím. Přistavěli jsme 32 nových lodžií, které jsou i průchozí - dle přání majitelů bytů.

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: Nové lodžie FB03 se skleněným zábradlím - 32 ks


Místo realizace: Nové Město na Moravě, Tyršova 147

Starší cihlový bytový dům na Tyršově ulici v Novém Městě na Moravě se proměnil a ze strany vnitřního traktu vyměnil staré, rezavé balkony za nové, prostorné lodžie.  Namontovali jsme 16 ks včetně dvou atypických teras v prostorách střešních bytů. Velmi zdařilá rekonstrukce.

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: Nové lodžie FB02 se skleněným zábradlím - 16 ks


Místo realizace: Nové Město na Moravě, Malá 856

Vysoký panelový dům v Novém Městě na Moravě se celkovou rekonstrukcí proměnil v krásnou budovu v příjemném prostředí zeleného sídliště. Nevyhovující a nevzhledné modré balkony byly vyměněny za lodžie a většina nájemníků si je nechala zasklít.

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: Nové lodžie FB01 s betonovým zábradlím - 24 ks.


Místo realizace: Rosice, Husova čtvrť 1087

Husova ulice v Rosicích se pyšní nově zrekonstruovaným domem, který je svojí žlutou fasádou nepřehlédnutelný a přesto neruší v zástavbě, která je příjemně zarostlá zelení. Na domě jsme vyměnili staré balkony za prostorné lodžie s betonovým zábradlím, celkem 32 ks. Lodžie mají obdélníkovou podesetu a bočnice s výřezem pro větší světelný komfort.

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: Nové lodžie FB03 s betonovým zábradlím - 32 ks.


Místo realizace: Návsí, Slouhá 798-799

Návsí je malá obec na severovýchodě Moravy, v krásném prostředí Beskyd. Menší bytový dům prošel v roce 2018 celkovou revitalizací. Zábradlí lodžií bylo dodáno společně se zasklením jinou firmou. Lodžie získaly nově i další místnosti bytů v přízemí a celkově je dům naprosto originální a svítí novotou do okolí.

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: Nové lodžie FB02 - 16 ks


Místo realizace: Třebíč, Modřínová 586

Třebíč je naše oblíbená destinace, kde je velké množství bytových domů a v nich spokojených nájemníků, kteří si užívají naše lodžie:-). Na ulici Modřinové jsme na 8mi patrovém domě vyměnili čtyřia sloupce starých balkonů za prostorné lodžie obdélníkového tvaru. Výplň zábradlí tvoří matné sklo v bronzovém odstínu - v Třebíči velmi oblíbená varianta. 

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: Nové lodžie FB02 -40 ks


Místo realizace: Náměšť nad Oslavou, Lesní 922

Menší bytový dům na okraji Náměšti nad Oslavou stojí opravdu v blízkosti přírody a ulice Lesní je naprosto výstižná svému prostředí. Dům prošel citlivou revitalizací a získal nové lodžie o šířce 4,2 m, což nabízí opravdu velký užitný prostor navíc. Výplň zábradlí tvoři tzv. tahokov, který je ekonomicky výhodnou variantou a v případě, že je soukromí na lodžii zajištěno bujnou zelení, je to i velmi pěkná volba. Lodžií jsme namontovali pouze 6 ks, ale efekt pro celý dům je opravdu velký. 

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: Nové lodžie FB02 v šířce 4,2 m - 6 ks.


Místo realizace: Praha, Krouzova 3049

Zakázka na panelovém domě v Praze se týkala výměny zábradlí na stávajících lodžiích. Staré, nevyhovující a rezavé zábradlí jsme vyměnili za nové zábradlí z hliníkových profilů. Výplň zábradlí je z mléčného, bezpečnostního skla a jednotlivým majitelům bytů jsem vyšli vstříc a instalovali jsme i sklo průhledné, aby jejich domácí mazlíčci měli přehled, co se děje za domem:-). Samozřejmostí byla i demontáž a montáž původního zasklení lodžií. Osobní přístup na této zakázce byl z obou stran zárukou kvality díla.

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: Hliníkové zábradlí AluPro se skleněnou výplní - 24 ks.


Místo realizace: Brno, Bořetická 13

Brněnské sídliště Vinohrady postupně revitalizují panelové domy, Na ulici Bořetické jsme dodávali atypické lodžie do výklenku domu, kde předtím žádné balkony nebyly a na stávajících lodžiích jsme vyměnili zábradlí (48 ks).

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: atypické lodžie - 6 ks, zábradlí na stávající lodžie - 48 ks.


Místo realizace: Zlín, Zborovská 4164-4166

Ve Zlíně na ulici Zborovská jsme realizovali přístavbu nových lodžií a výměnu starých balkonů za nové lodžie na velkém panelovém domě. Celkem má dům nyní 36 prostorných lodžií s betonovým zábradlím. Nad horním patrem lodžií jsme namontovali prosklené stříšky, dle přání zákazníka.

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: nové lodžie 36 ks, betonové zábradlí


Místo realizace: Rajhrad, ulice 9.května 985-986

Rajhrad je menší město na jihu od Brna, kde je velké množství cihlových bytových domů, které postupně procházejí opravami. Na ulici 9.května jsme na dvoupodlažním domě přistavěli lodžie a nabídli tak obyvatelům nový prostor pro jejich bydlení. Jejich původní minibalkonky nebyly ani hezké a ani užitné. I z menších a povedených zakázek máme velkou radost.

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: nové lodžie 8 ks, žárově-zinkované zábradlí s mléčným, bezpečnostním sklem.


Místo realizace: Náměšť nad Oslavou, Nad Příhořím 665-668

V Náměšti nad Oslavou jsme realizovali přístavbu lodžií na mnoha domech, bytový dům na ulici Nad Příhořím je další úspěšnou zakázkou, kde jsme vyměnily staré a nevyhovující balkony za nové lodžie, které si většina obyvatel nechala zasklít. Výplň zábradlí je z matného bezpečnostního skla, které dává domu zajímavý vzhled a poskytuje dostatek soukromí na lodžii.

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: nové lodžie 24 ks, žárově-zinkované zábradlí s matným, bezpečnostním sklem.


Místo realizace: Pohořelice, Znojemská 1116

V Pohořelicích vznikl z bývalé ubytovny krásný bytový dům. Nové byty získaly nové lodžie, přistavěli jsme jich celkem 22 ks. Celková rekonstrukce a revitalizace proběhla citlivě a dům nabízí kvalitní bydlení s prostornými lodžiemi, které nabízí příjemný venkovní prostor.

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: nové lodžie 22 ks, žárově-zinkované zábradlí s mléčným, bezpečnostním sklem.

Bývalá ubytovna - stav před celkovou přestavbou a přístavbou lodžií.


Místo realizace: Frýdlant nad Ostravicí, Dvořákova 955

Na bytovém domě ve Frýdlantu nad Ostravicí  jsme přistavěli nové lodžie - dům doposud žádné neměl.  Dům získal slušivý vzhled, zábradlí s mléčným, bezpečnostním sklem je velmi elegantní. celý dům byl následně zateplen a nyní svítí svoji žlutou fasádou do okolí.

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: nové lodžie 12 ks, žárově-zinkované zábradlí s mléčným sklem.

Původní stav domu před přístavbou lodžií a zateplením.


Místo realizace: Loštice, ul. Sokolská

Menší bytový dům získal nové betonové lodžie výměnou za stávající balkony. Nově byly namontovány 4 lodžie v přízemí, kde předtím žádné nebyly. 

Termín  realizace: 2018

Rozsah prací: nové lodžie 16 ks, betonové zábradlí

Vzhled domu před realizací.


Místo realizace: Uherský Brod, ulice U plynárny

Uherský Brod je město, kde jsme realizovali již několik zakázek výstavby nových lodžií na bytových domech. Dům na ulici U plynárny 1379  dostal 18 ks nových lodžií s betonovým zábradlím, které nahradily malé balkony. Prostor nové lodžie je opravdu velkorysý a nabízí využití po celý rok.

Termín realizace: 2018

Rozsah prací: nové lodžie 18 ks, betonové zábradlí

Bytový dům před revitalizací.


Místo realizace: Kladno, ulice Wednesbury

Velký panelový dům a jeho celková revitalizace – jedna z největších zakázek naší firmy, kterou jsme realizovali v roce 2018. Výsledkem několikaměsíční práce je panelový dům s novou fasádou, novými lodžiemi a prodlouženými stávajícími lodžiemi. Majitelé bytů si pochvalují nové lodžie, u některých bytů jsou nyní dokonce lodžie dvě – prodloužená i nová. Jejich byty jsou zhodnoceny a nájemníci si mohou užívat lodžií na jihozápadní straně domu s výhledem do parku.

Realizace: 2018

Rozsah díla: nové lodžie 106 ks, hliníkové zábradlí s výplní z bezpečnostního skla, rekonstrukce střechy, zateplení obvodového pláště, částečná výměna oken.
Panelový dům před revitalizací.

Místo realizace: Brno, ulice Zedníkova

Bytový dům na ulici Zedníkova prošel celkovou revitalizací a firma FB LODŽIE s.r.o. provedla výměnu starých balkonů za nové lodžie. Dům je součástí většího komplexu bytových domů, které mají vnitroblok s parkem. Realizace lodžií probíhala právě ze strany vnitrobloku, vše záviselo na důsledné přípravě  a rychlém provedení.

Termín realizace: 2018

Rozsah díla: nové lodžie 10 ks, ocelové zábradlí vzhledu „ekonom“ ( svislé ocelové příčky bez výplně)

Původní stav domu.

Zajímají vás naše další reference?