2016

Místo realizace: Brno, Trávníky 64

Naše velmi povedená revitalizace menšího bytového domu v brněnské městské části Černá pole, na rohu ulic Merhautova a Trávníky. Bytový dům byl zateplen a jeho stávající lodžie byly opraveny. Nová fasáda svítí do okolí a zaujme výraznou, pruhovanou fasádou. Okolí domu tvoři vždy upravený trávník, květiny a udržované prostředí, na které je radost pohledět. Více takových domů a přijemných realizací, kde je jedním z nejdůležitějším článkem úspěchu lidský faktor, vstřícnost obyvatel a osobní přístup realizační firmy.

Termín realizace: 2016

Rozsah díla: nové lodžie FB01 s mléčným, bezpečnostním sklem - 32 ks 


Místo realizace: Třebíč, Zahraničního odboje 927

V Třebíči jsme na panelovém domě na ulici Zahraničního odboje namontovali 32 ks nových lodžií, které nahradily původní balkony, které už nevyhovovaly. Nové lodžie mají zábradlí z bezpečnostního skla s bronzovým zabarvením. 

Termín realizace: 2016

Rozsah díla: nové lodžie FB01 s mléčným, bezpečnostním sklem - 32 ks 


Místo realizace: Olomouc, Mozartova 28-32

V husté zástavbě bytových domů v Olomouci, na ulici Mozartova, jsme realizovali výměnu 24 ks starých balkonů za nové lodžie. Nájemníci si užívají svého venkovního prostoru s výhledem do zeleně mezi bytovými domy a jejich nemovitost zvýšila svoji hodnotu. Lodžie jsou s obdélníkovou podestou se zkosenými rohy a mají zábradlí ekonom, což jsou kovové tyčky.

Termín realizace: 2016

Rozsah díla: nové lodžie FB01 s ocelovým zábradlím typu ekonom - 24 ks


Místo realizace: Bojkovice, Nad zahradami 894-895

V Bojkovicích ve Zlínském kraji rádi realizujeme naše zakázky, protože je to kraj příjemných lidí a dobře se nám tam pracuje. Na panelovém domě v ulici Nad zahradami jsme realizovali 24 ks nových lodžií obdélníkocého tvaru se zkosenými rohy, lodžie mají betonové zábradlí. Dům má po celkové rekonstrukci velmi příjemný vzhled a jistě se v něm i příjemně bydlí.

Termín realizace: 2016

Rozsah díla: nové lodžie FB01 s betonovým zábradlím - 24 ks

Zajímají vás další naše reference?