Zpracování osobních údajů

Souhlas udělujete společnosti: FB LODŽIE s.r.o., Musilova 1638/9, 614 00 Brno, IČ: 29223041, zapsaná ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 66819.

Zpracováváme tyto osobní údaje ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“): e-mail, jméno.

Proč tyto osobní údaje zpracováváme a jak dlouho: E-mail zpracováváme za účelem zasílání newsletterů týkajících se novinek, akcí, slev apod. Tyto e-maily budeme zasílat 1x za měsíc po dobu 3 let.  Po uplynutí této doby se Vás na Váš souhlas zeptáme znovu. Když nám pak svůj další zájem nepotvrdíte, Vaši adresu prostě vymažeme.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na adresu info@fblodzie.cz nebo kliknutím na označené políčko na konci každého obchodního sdělení.

Jaké používáme zpracovatele ke zpracování osobních údajů: e-mailingový nástroj Ecomail, poskytovatel hostingu: marketingová agentura In creative s.r.o.

Vezměte, prosím, na vědomí, že podle nařízení máte právo: vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, na přenositelnost údajů, v případě pochybností o zákonném zpracování osobních údajů podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Máte nějaké další dotazy?